OVA+ מכשיר חדשני להקלה בכאבי המחזור


לא כל הנשים חוות את תקופת ההיריון באותה המידה של אינטנסיביות. יש כאלה שחוות עם מעט תסמינים ואי נוחות (כדוגמת הבחילות הלא נעימות או רגליים נפוחות) ויש כאלה שחוות יותר אי נוחות. אך לא רק בתקופת ההיריון ומעט אחריו יש כאלה שמדווחות על סימפטומים מציקים, לא נעימים ולפעמים גם מאוד מאוד מטרידים. OVA+ מכשיר חדשני להקלה בכאבי המחזור

גם בשגרת החיים הרגילה, כאשר המחזור החודשי ממשמש ובא, ישנן נשים שחוות על בשרן תסמינים לא נעימים כלל. בראש ובראשונה מדובר על כאבי המחזור המטרידים, שעלולים להיות ממש בלתי נסבלים. אם גם את רוצה להקל על הכאב ואם גם את רוצה לחוש הטבה משמעותית, מכשיר OVA+ החדשני מהווה בשורה נפלאה. ומה שעוד יותר מעודד – שלא כמו בתרופות נגד כאבים, אין תופעות לוואי.  

כאבי מחזור חזקים

מדוע OVA+ מהווה מהפכה אמיתית? מכיוון שכאבי המחזור נפוצים מאוד. כמעט כל אישה בעולם חווה אותם לפחות מפעם לפעם ולפעמים גם בכל חודש, כמו שעון. אמנם יש נשים המספרות כי הכאבים נסבלים, אבל יש גם כאלה שמרגישות רע כל כך עד שהן נאלצות להישאר מרותקות למיטה. הכאבים מופיעים עם תחילת המחזור ולפעמים גם זמן מה לפני שמגיע הדימום עצמו. מכשיר OVA+ נועד לטפל בדיוק בכך – להתמקד בכאבים המופיעים באזור הבטן (בטן תחתונה, על פי רוב).

הכאב מופיע לאו דווקא בפעם הראשונה שבה חווה נערה צעירה את המחזור הראשון. בדרך כלל חולפים כמה וכמה חודשים לפני שמרגישים כאבים ברמה כלשהי של אינטנסיביות. בשל השפעות הורמונליות מופיעות התכווצויות ולפעמים עוויתות המובילות לכאב. במידה וקיימת נדידה של רירית הרחם, אדנומיוזיס, הכאבים עלולים אף להחמיר.

משככי כאבים לפעמים יעילים, אולם לא תמיד ובנוסף, ישנן תופעות לוואי. אי לכך, נדגיש כי OVA+ איננו תרופה, הוא לא משפיע באופן כימי על הגוף אלא באופן אחר. אין תופעות לוואי וניתן להשתמש בו גם במקביל לשימוש בכל תרופה שהיא (לרבות תרופות המטפלות במחלות כרוניות שונות).

OVA, מכשיר קטן, השפעה גדולה

OVA+ מסוגל להקל ואף להעלים כאבי מחזור וכן כאבים באזור האגן הנובעים מסיבות אחרות, אדנומיוזיס, דלקות, התכווצויות. המכשיר קטן מאוד ואפשר לשאת אותו לכל מקום ללא כל קושי. המכשיר, חשוב להדגיש, הינו בעל פעולה חיצונית – הוא לא פולשני ומכיוון שהוא לא מוגדר כתרופה, אין צורך במרשם ולא קיימת השפעת לוואי המקובלת בתרופות נוגדות דלקת או בתרופות נוגדות כאב.

אז כיצד בעצם פועל המכשיר: הרעיון הוא כי זרם חשמלי בעוצמה נמוכה ידוע כפתרון טוב למגוון בעיות וכאבים. עוד לפני שנים גילו מחקרים כי באמצעות העברת זרמים חלשים בגוף ניתן להחליש כאבים באופן משמעותי והפעם נרתמה התופעה כך שתפעל באופן נקודתי להקלה בכאבי המחזור הנשי. אפילו הכאבים החדים ביותר והמטרידים ביותר אינם עמידים – לאחר השימוש, ההקלה מורגשת היטב.

ישנה השפעה משולשת שאחראית להקלה. ראשית, החשמל מרגיע את הכיווצים של הרחם. בנוסף, הפעולה מעודדת את הגוף להפריש חומרים טבעיים הידועים כמשככי כאבים, וכן נוצרת השפעה גם בחסימת תחושת הכאב מבחינה עצבית.

הקלה מהירה מאוד

כדי להפעיל את המכשיר יש להצמיד את האלקטרודות לאזור הבטן התחתונה. ההפעלה פשוטה ומוסברת היטב בהוראות המצורפות. יש כמה תוכניות הפעלה שונות, משום שכל אישה חווה בצורה מעט שונה את ההשפעה. כבר לאחר כחצי שעה ניתן להרגיש הקלה, אולם אם אין שיפור פשוט צריך לבחור תוכנית שונה או לשנות מעט את מיקום האלקטרודות.

072-3971495
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!