פנייתך התקבלה בהצלחה ותטופל בהקדם על ידי צוות האתר!

עד שנחזור אליכם, מוזמנים בינתיים
לקרוא מידע נוסף באתר

נוחות וטיפול: היתרונות של שימוש בתוסף בידה במהלך ההריון

הריון הוא מסע יפהפה מלא בציפייה ושמחה, אך הוא גם מביא אתגרים ושינויים ייחודיים לגוף האישה. כאשר אמהות לעתיד מנווטות את השינויים הגופניים הנלווים להריון, מציאת נוחות ושמירה על היגיינה אישית הופכים לעדיפות חיונית. בין שלל הפתרונות הזמינים, תוסף בידה למעמד האסלה מהווה כלי עזר רב ערך, המציע יתרונות ונוחות רבים בתקופה מיוחדת זו.

קרא עוד »

לידה פעילה – או במילים אחרות ההפך מלידה פסיבית

לידה פעילה היא לידה בה היולדת משתתפת באופן פעיל במהלך הלידה. מי שטבעה את המושג הזה, זו ג'נט בלאסקאס שבשנות ה-90 הוציאה לאור את ספרה שנקרא, כמה מפתיע, "לידה פעילה".
בספר היא מתארת לידה בה היולדת קשובה לאינסטינקטים הטיבעיים של הגוף שלה ונעזרת במינימום התערבות רפואית (גם ללא אפידורל). יש שם שיטות שונות להקלה על כאב, תנוחות שונות בהן אפשר ללדת (לטענתה לידה על הגב היא אינה התנוחה הטבעית לגוף), והיתרונות והחסרונות של התערבות רפואית. ג'נט בלאסקאס הוציאה לאור את סיפרה "לידה פעילה" בשנות ה-90 ובכך טבעה את המושג הזה…

קרא עוד »

10 תרגילים בטוחים ויעילים להריון בריא

עיסוק בפעילות גופנית בטוחה במהלך ההריון חיוני לשמירה על אורח חיים בריא. פעילות גופנית סדירה יכולה לעזור להקל על אי נוחות, לשפר את מצב הרוח ולקדם את הרווחה הכללית. עם זאת, חשוב לבחור תרגילים בטוחים ומתאימים לגוף המשתנה שלך. להלן 10 תרגילים בטוחים ויעילים לנשים בהריון:

קרא עוד »
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!