מתנות ליולדת

לכל אחד ואחת יש את החברה או בת המשפחה שילדה ולא ידעתם מה להביא לה. השוק מלא במתנות לידה ורעיונות ועם זאת אנו מתקשים למצוא לקנות מתנה ייחודית, שימושית ומרגשת. אנחנו כאן כדי לעשות לכם סדר במתנות שכל יולדת תשמח לקבל. 

 

אילו מתנות כדאי לשלוח במארז מתנות ליולדת?

ליולדת

פעמים רבות היולדות מרגישות לבד אחריי הלידה כאשר המתנות מורעפות אך ורק על הקטן הנולד בעוד שהן צריכות להתחיל לתפקד אחריי פרוצדורה קשה כמו לידה. כאשר בוחרים מתנת לידה כדאי לחשוב קודם על היולדת. מה היא אוהבת? מה יקל עליה בימים הראשונים ומה יעשה לה נחמד על הלב עוד בבית החולים. 

 

אוכל – אוכל הוא בחירה מעולה להביא ליולדת לבית החולים ולימים הראשונים בבית. אוכל מזין וקצת ממתקים ופירות יטעינו את הכוחות של כל יולדת מותשת. 

 

טקסטיל – מוצרי טקסטיל הן בחירה מצויינת לתת ליולדת שחוזרת הביתה אל הרי כביסה ולכלוך שנשארו מאחור כשיצאו אל בית החולים. פיג'מה מתאימה להנקה, חלוק נעים, מגבת, נעלי בית וסינר הנקה כל אלה יתנו את התחושה המחבקת ונקייה שהיולדת צריכה בחודש הראשון אחריי הלידה. 

 

לתינוק 

מתנות לתינוק יש בשפע ודווקא בגלל זה יש קושי רב לבחור את המתנה המתאימה. 

 

עיצוב לחדר – ישנם פרטי עיצוב חדר שיתאימו בכל סידור שינה שההורים בחרו לכם ולילד וגם לא יפריעו לחזון עיצוב החדר המתממש.  מוצרי טקסטיל שונים מעוצבים כמו פופים, כורסאות בצורת חיות ובובות פרווה הם פרקטיים ונעימים וכל יולדת תשמח לקבל. 

 

פרטי לבוש – תינוקות בחודשים הראשונים לחייהם מתלכלכים מספר פעמים מאוד גדול ביום ויש צורך להחליף בגדים לעיתים תכופות. הרבה הורים נשארים עם הרים של כביסה שלא מספיקים לעשות ולכן פריטי לבוש לתינוק זאת תמיד בחירה מבורכת. מארזים עם פרטי לבוש חמודים ופרקטיים הם בחירה מושלמת למתנה להורים הטריים. 

 

מארז לאמבטיה – כשנכנס תינוק חדש למשפחה ובעיקר כשמדובר בילד ראשון נושא האמבטיה מאוד מבלבל. מארז רחצה איכותי  לתינוק מסדר את ההורים הטריים בכל מה שהם צריכים לשים ליד האמבטיה בצורה מסודרת בלי להתרוצץ בבית. מארזים אלה גם יכולים לתת מושג להורים אילו מוצרים יתאימו לתינוקם לעתיד כשיצטרכו לחדש את המלאי וכך לא יצטרכו לעשות ניסוי וטעייה עם מוצרים יקרים. 

 

לאחים

כאשר מתווסף תינוק למשפחה עם אחים אין מן הנמנע להוסיף בחבילת המתנה גם משהו לאחים הגדולים. האחים בחודשים הראשונים אחריי הלידה מרגישים לבד ושכולם מרעיפים אהבה על התינוק החדש והדבר מקשה עליהם. הוספת מתנה קטנה שהיא רק בשבילם יכולה לעשות את ההבדל בתחושה שלהם. מתנה זו יכולה להיות בובה, בגד יפה או כל דבר שהם אוהבים. 

 

איפה לקנות מתנה ליולדת?

תוכלו למצוא מגוון מתנות ליולדת בשוגליז חנות מתנות מקוריות המתמחה במתנות איכותיות לכל מטרה. כנסו לאתר ובחרו את המארז המושלם שירגש כל אמא. 

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!